CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Yerden Isıtma Straforu

40 Dansite Folyolu Yerden Isıtma Straforu (m²)..
157,55TL
Vergiler Hariç:131,29TL
30 Dansite Folyolu Yerden Isıtma Straforu ..
150,05TL
Vergiler Hariç:125,04TL
Marka: Rehau
Rehau Noppenplatte Yerden Isıtma Straforu 26 Dansite m2Zeminden ısıtma sistemlerinde enerji tasarrufu sağlamak için Rehau Noppenplatte yerden ısıtma straforu kullanılmalıdır. Zemine döşenen sıcak su borularının üzerine yerleştirilen bu straforlar enerji tasarrufu sağlar. Yalıtımı iyi yapılmamış altt..
157,55TL
Vergiler Hariç:131,29TL
22 Dansite Folyolu Yerden Isıtma Straforu (Çetin Mühendislik) ..
123,79TL
Vergiler Hariç:103,16TL
Marka: Rehau
Rehau Noppenplatte Yerden Isıtma Straforu 30 Dansite m2Yerden ısıtma sisteminde enerji tasarrufu sağlamak için Rehau yerden ısıtma straforu kullanılır. Zemindeki sıcak su borularının üzerine monte edilen bu straforlar, ısıyı homojen şekilde dağıtır. Az yakıtla maksimum ısınma performansı sunan yerde..
165,05TL
Vergiler Hariç:137,54TL
Marka: Isı Enerji
Yerden Isıtma Straforu 26 Dansite (ISIPOR)..
74,40TL
Vergiler Hariç:62,00TL
30 DNS Yerden Isıtma Straforu (ISIPOR) m2
Yeni
Marka: Isı Enerji
Yerden Isıtma Straforu 30 Dansite (ISIPOR)..
78,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Yerden Isıtma Straforu, Yerden Isıtma Köpüğü, Alttan Isıtma Straforu, Zeminden Isıtma Straforu, Folyolu Yerden Isıtma Straforu, Yerden Isıtma Strafor Fiyatları

Yerden Isıtma Straforu

İç mekanda en ideal ve homojen ısı dağılımı sağlamak için yerden ısıtma straforu kullanılmalıdır. Geleneksel ısıtma sistemlerine kıyasla çok daha fazla avantajı bulunan bu sistemler giderek popülerlik kazanmaktadır. Özellikle yeni yapılan binalarda sık sık tercih edilen yerden ısıtma sisteminde önemli bileşenler vardır. Sistemin enerji tasarruflu, konforlu ve verimli çalışmasında strafor önemli yere sahiptir. Yerden ısıtma sisteminde zemindeki boruların üzerine yerleştirilen straforlar yalıtım sağlar. Isı Enerji firmamızda aradığınız her modelde strafor köpük çeşitlerini bulabilirsiniz. Yerden ısıtma köpüğü satın almadan önce mutlaka firmamıza göz atmanız önerilir.

Yerden Isıtma Straforu Nedir?

Yerden ısıtma sistemlerinin daha verimli çalışması için kullanılan bazı parçalar vardır. Bunlar arasında zemine döşenen borular üzerine serilen paneller yer alır. Söz konusu paneller, zemin altına ve zemin yüzeyine montajlanarak sistemin çalışma verimliliğini artırır. Yerden ısıtma straforu olarak bilinen bu panellerin farklı malzemelerden üretilen çeşitleri vardır. Ancak malzeme çeşidi farklı olsa bile tüm straforlar zeminde ısı yalıtımı ve ısının homojen dağıtılmasında etkilidir. 

Yerden ısıtma straforları birbirinden farklı kalınlıklarda ve boyutlarda üretilebilir. Bu sayede üretici firmalar her türlü zemin planlamasına uygun şekilde strafor sağlamış olur. Günümüzde ev, iş yeri, spor salonları ve endüstriyel tesislerde giderek yaygınlaşan yerden ısıtma straforu önemli bir bileşendir. Yerden ısıtma straforu veya EPS paneller sistemin verimli çalışmasında önemli görevler üstlenir. Bu nedenle yerden ısıtma straforu kalınlığı da sistemdeki ihtiyaçlara uygun ebatlarda seçilmelidir. 

Yerden Isıtma Straforu Ne İşe Yarar?

Yerden ısıtma sistemlerinde zemindeki sıcak su borularının üzerine yerleştirilen strafor esasında temel bir yalıtım malzemesidir. Halk arasında yalıtım köpükleri olarak da bilinen bu parçalar, sistemde enerji tasarrufu elde etmeyi sağlar. Isıyı yalıtma ve yüzeye iletme özellikleri çok güçlü olan EPS paneller uzun ömürlüdür. Yüksek sıcaklık seviyelerine dayanıklı olduğu için kolay kolay deforme olmadan kullanılabilir. Bir yerden ısıtma sisteminde uzun yıllar boyunca masraf çıkmaması için bileşenlerin kalitesi önemlidir. 

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen straforlar, deforme olmadığı gibi zemindeki parke gibi kaplamaları korur. Yerden ısıtma straforu folyolu veya farklı modellerde tercih edilebilir. Sistemin verimli olmasını sağlayan bu parçalara Isı Enerji firmamızın geniş ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz. Şirketimiz yılın 365 günü boyunca kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Aradığınız en kaliteli ve uygun fiyatlı yerden ısıtma straforları firmamızdan satışa sunulmaktadır. 

Yerden Isıtma Straforu Nasıl Kullanılır?

EPS paneller, zemini daha dengeli hale getirdiği gibi ısı yalıtımı sağladığı için enerji verimliliği sunar. Farklı zemin kaplamalarının altına yerleştirilerek kullanılan bu ürünler oldukça dayanıklıdır. Montajı basit olsa da yıllar sonra herhangi bir masraf çıkarmaması için deneyimli ustalar tarafından yapılmalıdır. Yerden ısıtma borusu üzerine serilen straforun kalınlığı yapılan planlamaya göre farklılık gösterebilir. Zemindeki ısınmayı termal genleşme ve büzülme şeklinde dengeleyen bu parçalar borularla temas halindedir. Daha az enerji harcayarak odanın daha fazla ısınmasını sağladığı için çevrecidir. 

Yerden ısıtma sistemlerinde sık sık tercih edilen straforlar su yalıtım özelliklerine de sahiptir. Bu sayede su buharının veya nemin zamanla yüzeye çıkması engellenmiş olur. İç mekanda rutubet olmadan en ideal şekilde ısınma performansı sağladığı için son derece sağlıklıdır. Birinci sınıf kalitedeki yerden ısıtma straforu arayışınızda Isı Enerji firmamızın geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Bu ürünlerin her biri yerden ısıtma sektörünün önde gelen markaları tarafından imal edilmektedir. Yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması halinde yerden ısıtma sistemi daha işlevsel hale gelebilir.

Yerden Isıtma Straforu Kaç Dansite Olmalı?

Yerden ısıtma köpükleri dansite adı verilen farklı kalınlık seviyelerinde üretilir. Straforun kaç dansite olacağını belirlemek için kat betonu üzerine yüksek yoğunlukta olmasına dikkat edilmelidir. Betonun kalınlığı ve kullanılan malzemenin türüne göre farklı dansiteler tercih edilebilir. Yerden ısıtma straforu 30 dansite olarak seçildiğinde sistemin ısı yalıtımı maksimum seviyeye çıkar. Sektörde en çok tercih edilen ürünlere en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

EPS polistiren köpükten üretilen zeminden ısıtma izolasyon malzemelerine strafor adı verilir. Bu ürünler sayesinde sistem daha enerji verimli ve konforlu hale gelir. Straforun yoğunluğu sistemdeki ihtiyaçlara bağlı olarak 20 ila 30 dansite arasında değişiklik gösterir. 30 Dansite olan ısıtma straforları maksimum yalıtım özelliklerine sahiptir. Sistemde hangi türde köpük kullanacağınızı belirlemek için mutlaka deneyimli ustalardan destek almanız gerekir. Bu sayede yerden ısıtma sistemi daha az enerjiyle sorunsuz bir şekilde çalışır. 

Yerden Isıtma Straforu Çeşitleri Nelerdir?

Yerden ısıtma sistemlerinin montajında kullanılan parçaların düzgün bir şekilde yerleştirilmesi büyük önem taşır. Bu sayede şap altı izolasyon malzemeleri de sistemin verimli hale gelmesine yardımcı olur. Yerden ısıtma borularının kalitesi kadar bunların etrafına yerleştirilen parçaların da kaliteli olması beklenir. Yerden ısıtma straforu kaç dansite olmalı diye merak edenler için ürünün çeşitleri şu şekilde sıralanır:

  • 20 dansite yerden ısıtma straforu 

  • 24 dansite yerden ısıtma straforu 

  • 26 dansite yerden ısıtma straforu 

  • 28 dansite yerden ısıtma straforu 

  • 30 dansite yerden ısıtma straforu 

Yerden ısıtma straforu kat betonu üzerine farklı yoğunluk seviyelerinde tercih edilebilir. Ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan dansite değeri 30 olsa da ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir. Yerden ısıtma yalıtım malzemeleri arasında yer alan bu köpükler sistemin verimli hale gelmesini sağlar. Yüksek kaliteli ve kullanışlı strafor köpükleri Isı Enerji firmamızdan temin edebilirsiniz.

Folyolu Yerden Isıtma Straforu Özellikleri

Folyolu yapıda üretilen yerden ısıtma straforları yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklılık özelliği taşır. EPS polistren köpükten üretilen bu bileşenler yerden ısıtma sisteminin önemli parçalarındandır. Farklı yoğunlukta üretildiği için her türlü yerden ısıtma sisteminde rahatlıkla kullanılabilir. Yerden ısıtma sistemlerinde tercih edilen bu straforlara firmamız üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sektörün önde gelen markaları tarafından imal edilen bu ürünler verimlilik odaklıdır. Isının zeminde hapsolmasını ve odanın içine homojen bir şekilde dağılmasını sağlayan parçalar verimlilik sunar. 

26 Dansite Yerden Isıtma Straforu Montajı

Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan yerden ısıtma sistemlerinde enerji tasarrufu yüksektir. Bu sistemler uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan kullanılabilir. Daha az yakıtla maksimum ısınma sağladığı için ekonomiktir. Böylelikle sistemin ilk günkü maliyeti zamanla kendi kendini amorti eder. Yerden ısıtma straforu montajı için mutlaka deneyimli ustalardan destek alınmalıdır. Bu parçalar her ne kadar kolay monte edilmesi için özel tasarlanmış olsa da düzgün şekilde yerleştirilmelidir. Zemine düzgün şekilde serilmeyen yalıtım malzemeleri sistemin verimli hale gelmesini sağlar. 

Yerden Isıtma Straforu Fiyatları 

Folyolu yerden ısıtma straforlarının tasarımı gibi maliyetleri de farklılık göstermektedir. Yerden ısıtma straforu fiyatları, ürünün yoğunluk seviyesini gösteren dansite sayısına göre değişebilir. Kampanyalı fiyat avantajını kullanarak en kaliteli yerden ısıtma malzemelerini satın almak isteyenler firmamızı seçebilir. Isı Enerji firmamızda diğer ürünlerde olduğu gibi strafor köpüklerde de indirim kampanyaları mevcuttur. Yerden ısıtma straforu ihtiyacınızda en kaliteli ve kullanışlı malzemeleri firmamızdan satın alabilirsiniz. 

https://www.isienerjimarket.com/Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169