CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Fraenkische Kollektör Dolabı

Marka: Fraenkische
Fraenkische Kollektör Dolabı Sıva Altı Tip 1 - 600x700x110..
2.683,96TL
Vergiler Hariç:2.236,63TL
Marka: Fraenkische
Fraenkische Kollektör Dolabı Sıva Altı Tip 2 - 800x700x110..
3.081,58TL
Vergiler Hariç:2.567,98TL
Marka: Fraenkische
Fraenkische Kollektör Dolabı Sıva Altı Tip 3 - 1000x700x110..
3.479,20TL
Vergiler Hariç:2.899,34TL
Marka: Fraenkische
Fraenkische Kollektör Dolabı Sıva Altı Tip 4 - 1200x700x110..
3.876,83TL
Vergiler Hariç:3.230,69TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Fraenkische Kollektör Dolabı

Yerden ısıtma sistemini verimli şekilde çalışmasında Fraenkische kollektör dolabı önemli bir görev üstlenir. Sıva altı ve sıva üstü gibi farklı çeşitleri olan bu dolaplar sistemin verimliliğini olumlu etkiler. Kollektör dolabı binadaki sıcak ve soğuk su tesisatının profesyonel biçimde kurulup yönetildiği bölümdür. Sıvı iletim ihtiyaçlarını en iyi şekilde kontrol edebilmek için kaliteli malzemeden üretilen ekipmanlara ihtiyaç vardır. Fraenkische yerden ısıtma sistemleri konusunda sektörün en popüler markalarından biridir.

Fraenkische Kollektör Dolabı Nedir?

Tüm Fraenkische markalı yerden ısıtma ünitelerinde olduğu gibi kollektör dolabı da son derece önemli bir parçadır. Adından da anlaşılacağı üzere Fraenkische sac kollektör dolabı, kollektörün güvenli bir şekilde muhafaza eder. Her yerden ısıtma sisteminde sıcak suyun borularda dolaşmasını kontrol eden kollektörler vardır. Bu kollektörün güvenli ve düzgün şekilde monte edilmesinde kollektör dolabına ayrı bir yer ayırılmalıdır.

Genellikle sac profilden imal edilen kollektör dolapları uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Her yerden ısıtma sistemi farklı boyutlarda ve farklı ısınma ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanır. Bu nedenle kollektör boyutlarına uygun ebatta kollektör dolabı seçmeye özen gösterilmelidir.  Fraenkische profitherm kollektör dolabı sıva altı veya üstüne uygulanarak estetik beklentilere uygun çözümler üretir.

Fraenkische Kollektör Dolabı Ne İşe Yarar?

Kollektör dolabının temel işlevi, yerden ısıtma sisteminde en önemli parçalardan olan kollektörü muhafaza etmektir. Kapalı bir sistemle bu parçayı güvende tutan kollektör dolabı ayrıca estetik görünüm sağlar. Yerden ısıtma sistemlerinde sıcak su borularındaki akışı ve sıcaklık seviyesini kontrol etmek basittir. Son derece pratik bir uygulama ile Fraenkische kollektör dolabı sayesinde sistemin daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu tür sıcak su akış ve kontrol işlemlerinde kollektör dolabındaki ekipmanların kullanılması yeterlidir.

Fraenkische Kollektör Dolabı Avantajları Nelerdir?

Son yıllarda ülkemizde giderek popüler hale gelen yerden ısıtma sistemleri sektörde büyük ilgi görüyor. Fraenkische sıva altı kollektör dolabı, iç mekanda göz kirliliği yapmadan estetik görünüm ve dekorasyon beklentilerini karşılar. Yeni binalarda modern ve enerji tasarrufu odaklı olduğu için tercih edilen bu sistemlerin kurulumu önemlidir. Yerden ısıtma sistemleri deneyimli ustalar tarafından monte edildiğinde uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan kullanılır. Uzun vadede ilk günkü maliyetini amorti eden yerden ısıtma sistemlerinde en çok tercih edilen markalardan biri Fraenkische’dir. Almanya merkezli bu markanın kollektör dolabı işlevsel özelliklere sahiptir. 

Fraenkische Kollektör Dolabı Özellikleri

Malzeme kalitesi yüksek olan Fraenkische kollektör dolaplarının uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanımı mümkündür. Sistemin masraf çıkarmadan çalışabilmesi için sistem içinde kullanılan ekipmanların malzeme kalitesine önem verilmelidir. Fraenkische kollektör dolabı özellikleri arasında şunlar öne çıkar: 

  • Kollektörlerin bulunduğu yeri düzenler.

  • Kollektörü dış etkilere karşı muhafaza eder. 

  • Ayarlanabilir kızaklı tasarıma sahiptir. 

  • Sökülebilir kapakla işlevseldir. 

  • Yüksek malzeme kalitesiyle uzun ömürlüdür. 

  • Çelik sac malzeme dayanıklıdır.

Yerden ısıtma sistemlerinde montajın profesyonel şekilde yapılması çok önemlidir. Bu sayede sistemin uzun ömürlü ve dayanıklı olması sağlanabilir. Türkiye çapında çalışan şirketimizi tercih ederek ihtiyaçlarınıza en uygun boyutlarda kollektör dolabı satın alabilirsiniz.

Fraenkische Kollektör Dolabı Fiyatları Ne Kadar?

Fraenkische kollektör dolabı fiyatları yılın 365 günü boyunca kampanyalı olarak satışa sunuluyor. Isı Enerji firmamızda en uygun fiyat seçenekleriyle satın alabileceğiniz Fraenkische markalı yerden ısıtma ürünleri vardır. Almanya’da üretim yapan bu marka sektörün en çok tercih edilen şirketleri arasında yer alır. Fraenkische kollektör dolabı sayesinde konforlu ısıtma ve masrafsız kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169