CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Rehau Kenar İzolasyon Bandı

Marka: Rehau
Rehau Kenar İzolasyon Bandı (Yapışkansız) - 25 MetreTürkiye’de yerden ısıtma sistemlerinde en çok tercih edilen Rehau kenar izolasyon bandı sayesinde enerji tasarrufu sağlanır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu bantlar, ısının yan duvarlara geçişini önler. Uzun yıllar boyunca masraf çı..
471,90TL
Vergiler Hariç:393,25TL
Marka: Rehau
Rehau Kenar İzolasyon Bandı (Yapışkanlı) - 25 MetreYerden ısıtma sistemlerinde enerji tasarrufu sağlamak için Rehau kenar izolasyon bandı kullanılır. Isı yalıtımı sağlayan bu bantlar yapışkanlı tasarımı sayesinde kolay montaj avantajı sunar. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Rehau kenar i..
869,52TL
Vergiler Hariç:724,60TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Rehau Kenar İzolasyon Bandı

Yerden ısıtma sistemlerinde en çok kullanılan parçalar arasında Rehau kenar izolasyon bandı vardır. Bu bantlar özel yapısı sayesinde ısı yalıtımı konusunda muhteşem özelliklere sahiptir. Sistemin daha konforlu ve ekonomik şekilde çalışması için izolasyona önem verilmelidir. Bir yerden ısıtma sisteminde kullanılan izolasyon ekipmanları ne kadar kaliteliyse sistem o kadar verimli çalışır. Rehau yerden ısıtma ekipmanları bu sistemlerin verimli ve enerji tasarrufu odaklı olmasını sağlar.

Rehau Kenar İzolasyon Bandı Nedir?

Türkiye’de özellikle son yıllarda giderek popüler hale gelen yerden ısıtma sistemleri bazı özel parçalara sahiptir. Binalarda zemine döşenen sıcak su boruları yoluyla ısıtma performansı ortaya koyan bu sistemler oldukça verimlidir. Düşük enerji sarfiyatı ile en ideal sıcaklık performansı elde etmeyi sağlar. Bir yerden ısıtma sisteminin daha verimli çalışması için kenar izolasyon bandına ihtiyaç vardır. Rehau yerden ısıtma kenar bandı olarak da bilinen bu parçalar izolasyon amaçlı kullanılır.

Rehau Kenar İzolasyon Bandı Ne İşe Yarar?

Rehau markalı yerden ısıtma kenar izolasyon bantları, adından da anlaşıldığı gibi zemin ve kenar duvarlar arasında kullanılır. Zemindeki borularda dolaşan sıcak suyla gelen ısıyı yan duvarlara geçmesini engeller.  Yerden ısıtma kenar bandı uygulaması yaparken mutlaka tecrübeli ustalara ihtiyaç vardır. Bu sayede sistemdeki boruların kurulumu gibi yalıtım malzemelerinin de montajı önemlidir. 

Rehau Kenar İzolasyon Bandı Nerelerde Kullanılır?

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Rehau kenar izolasyon bandı her türlü yerden ısıtma sisteminde kullanılabilir. Ev ve iş yerlerinde kullanılan bu ekipmanlar sıcak havayı odanın içine izole eder. Yan duvarlara sıcak hava geçişini engellediği için oda içinde ideal sıcaklık elde etmeye yardımcı olur. Yerden ısıtma sisteminin enerji verimliliğini arttırmak için bu tür yalıtım malzemelerine ihtiyaç vardır. Bu sistemlerde yüksek kaliteli yalıtım yapıldığında daha az enerji harcanacağı için ekonomik kullanım sağlanır.

Rehau Kenar İzolasyon Bandı Çeşitleri Nelerdir?

Türkiye’de giderek yaygınlaşan yerden ısıtma sistemlerinin farklı şekillerde kurulumu yapılır. Geniş alanlarda veya küçük odalarda yerden ısıtma sistemi montajı farklılık gösterebilir. Bu nedenle sistemin gereksinimlerine ve kullanım ihtiyaçlarına en çok hitap eden parçalar seçilmelidir. Rehau markalı şap kenar bandı, sıcak havanın zeminden yan duvarlara kaçışını engeller. Daha uzun süreli ve enerji tasarrufu odaklı kullanım sağlayan bu parçalar sistemin performansını artırır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen kenar bantlarını Isı Enerji firmamızda bulabilirsiniz.

Rehau Kenar İzolasyon Bandı Özellikleri Nelerdir?

Ülkenin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimatla hizmet veren Isı Enerji firmamızda Rehau markalı ürünler vardır. Isı izolasyon bandı olarak da bilinen bu yalıtım ürünlerinin straforlar ile birlikte kullanılması gerekir. Böylelikle maksimum yalıtım sağlanarak zemindeki sıcaklığın farklı alanlara geçişi engellenir. Yerden ısıtma sistemleri, geleneksel kaloriferli sistemlere göre daha avantajlıdır. Bu sistemlerin en büyük avantajlarından biri az enerji ile en ideal ısınma performansına ulaşmaktır. Yerden ısıtma sisteminin uzun ömürlü olması ve enerji tasarrufu sağlaması için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. 

Rehau Kenar İzolasyon Bandı Fiyatları 

Isı Enerji firmamızda her türlü ihtiyaca hitap eden kenar izolasyon bantları mevcuttur. Rehau kenar izolasyon bandı fiyatı konusunda bütçenize göre en ideal çözümlere ulaşabilirsiniz. Yerden ısıtma sisteminin montajında kullanılan bu yalıtım ürünleri, sistemin ekonomik şekilde çalışmasını sağlar. Kaliteli izolasyon malzemeleri kullanıldığında uzun vadede daha az enerji harcayarak kendi maliyetini amorti eder. Rehau kenar izolasyon bandı satın alırken firmamızda aradığınız tüm ürünleri tek tıkla bulabilirsiniz.Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169