CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Danfoss Yerden Isıtma Malzemeleri

Marka: Danfoss
Danfoss Yerden Isıtma Borusu PEX-a 16*2 Oksijen Bariyerli 600 Metre Kangal..
15.754,89TL
Vergiler Hariç:13.129,07TL
Marka: Danfoss
Danfoss 10 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
7.052,19TL
Vergiler Hariç:5.876,82TL
Marka: Danfoss
Danfoss 11 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
7.652,37TL
Vergiler Hariç:6.376,98TL
Marka: Danfoss
Danfoss 12 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
8.252,56TL
Vergiler Hariç:6.877,13TL
Marka: Danfoss
Danfoss 2 Ağızlı SSM-F Manifold  Çelik Kollektör Seti..
2.250,70TL
Vergiler Hariç:1.875,58TL
Marka: Danfoss
Danfoss 3 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
2.850,88TL
Vergiler Hariç:2.375,74TL
Marka: Danfoss
Danfoss 4 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
3.376,05TL
Vergiler Hariç:2.813,37TL
Marka: Danfoss
Danfoss 5 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
3.938,72TL
Vergiler Hariç:3.282,27TL
Marka: Danfoss
Danfoss 6 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
4.613,93TL
Vergiler Hariç:3.844,94TL
Marka: Danfoss
Danfoss 7 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
5.139,09TL
Vergiler Hariç:4.282,58TL
Marka: Danfoss
Danfoss 8 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
5.776,79TL
Vergiler Hariç:4.813,99TL
Marka: Danfoss
Danfoss 9 Ağızlı SSM-F Manifold Çelik Kollektör Seti..
6.414,49TL
Vergiler Hariç:5.345,41TL
Marka: Danfoss
Danfoss Boru Bağlantı Rakoru 16x2mm ..
104,39TL
Vergiler Hariç:87,00TL
Marka: Danfoss
Danfoss Küresel Vana Seti 1" ..
1.203,74TL
Vergiler Hariç:1.003,12TL
Marka: Danfoss
Danfoss 230V Termal Vana MotoruBu ürün sadece Danfoss kollektörler ile uyumludur. ..
525,16TL
Vergiler Hariç:437,64TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Danfoss Yerden Isıtma, Danfoss Yerden Isıtma Malzemeleri, Danfoss Yerden Isıtma Sistemleri, Danfoss Malzeme, Danfoss Alttan Isıtma, Danfoss Isıtma

Danfoss Yerden Isıtma

Yeni binalarda sık sık tercih edilen Danfoss yerden ısıtma sistemleri konforlu ve enerji tasarruf odaklıdır. Geleneksel ısıtma sistemlerin kıyasla çok daha verimli olan yerden ısıtma sisteminin düzgün şekilde çalışması önemlidir. Bu nedenle zeminden ısıtma sistemini bir araya getiren tüm parçaların uyumlu ve kaliteli olması gerekir. Sektörde en çok tercih edilen markalardan Danfoss yerden ısıtma ürünlerinde önde gelir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretim yapan Danfoss markalı tüm yerden ısıtma ünitelerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Isı Enerji firmamızın en çok satan ürünleri arasında Danfoss zeminden ısıtma ekipmanları yer alır.

Danfoss Yerden Isıtma Nedir?

Son yıllarda özellikle yeni yapılan binalarda tercih edilen yerden ısıtma sistemi enerji verimliliği odaklıdır. Adından da anlaşılacağı üzere yerden ısıtma sistemleri, bir binanın ısınma ihtiyacını zeminin altına döşenen ekipmanlarla yapar. Bu sistemler genellikle sulu ve elektrikli yerden ısıtma olarak farklı türlere ayrılır. En çok kullanılan sulu yerden ısıtma sistemlerinde sıcak suyun dolaştığı borular vasıtasıyla iç mekan ısıtılır. Bu sayede odalarda en ideal ısınma performansı ve enerji tasarrufu sağlanabilir.

Geleneksel radyatör veya kaloriferli sistemlere nazaran daha modern olan yerden ısıtma sistemleri giderek popülerlik kazanmaktadır. Zeminden yavaşça ısıyı odanın içine aktardığı için sıcaklığın iç mekanda homojen şekilde yayılmasını sağlar. Danfoss sulu yerden ısıtma üniteleri arasında kaliteli malzemeden üretilen su boruları kullanılır. Bu borular içinde ısıtıcı kaynaktan gelen sıcak su dolaştırılarak evin içi istenen dereceye kadar ısıtılabilir.

Danfoss Yerden Isıtma Ne İşe Yarar?

Yerden ısıtma sisteminin diğer geleneksel yöntemlere kıyasla daha işlevsel olduğu bilinmektedir. Bu yüzden günümüzde pek çok binada klasik kaloriferli sistemler yerine yerden ısıtma tercih edilir. Yerden ısıtma, ısının zeminden yükselerek dağılmasını sağlar. Bu sayede odanın alt ve üst kısımları arasında sıcaklık farkı oluşması engellenir. Homojen bir ısı dağılımı sağladığı için insan sağlığına en uygun ısınma şeklini ortaya koyar. Danfoss yerden ısıtma sistemleri uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Yerden ısıtma denince akla ilk gelen markalardan biri Danfoss markasıdır. Almanya merkezli üretim yapan bu markanın ürünleri son derece kalitelidir. Uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılan yerden ısıtma sistemlerinde Danfoss farkı ortaya çıkar. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat garantisi sunan Isı Enerji firmamızı tercih edebilirsiniz. Şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde Danfoss markalı tüm yerden ısıtma ekipmanları bulunur. Bütçe dostu fiyatlar ve uzun kullanım ömrü bu markayı öne çıkan faktörler arasındadır.

Yerden Isıtma Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Yerden ısıtma sistemleri konutlarda ve ticari işletmelerde ısınma ihtiyacını karşılamada kullanılır. İnsanların iç mekanda iklimlendirme çabasına çözüm üreten yerden ısıtma son derece kullanışlıdır. Düşük sıcaklıklarda bile çalışabildiği için ev ve ofislerde ısınma ihtiyacını ekonomik biçimde çözer. Yerden ısıtma sistemi kullanımı günümüzde en çok şu tür mekanlarda tercih edilir:

 • Müstakil evler

 • Apartman daireleri 

 • Diğer konutlar 

 • İş yerleri 

 • Küçük ofisler 

 • Spor salonları 

 • Kütüphaneler 

 • Ticari işletmeler 

Yerden ısıtma sistemine ihtiyaç duyulan her alanda Danfoss markalı ürünler tercih edilebilir. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Danfoss markası bu sektörde önde gelen firmalardan biridir. Kullanım avantajı sunan bu ekipmanlar, uzun süre boyunca sıcak ve soğuk suya temas etmeye uygun malzemeden üretilir. Bu sayede Danfoss yerden ısıtma ekipmanları masraf çıkarmadan kullanılabilir.

Yerden Isıma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Yerden ısıtma sisteminin geleneksel ısıtma sistemlerine kıyasla çok daha avantajlı olduğunu söylemek gerekir. En başta yüksek maliyetli olduğu için kafalarda soru işareti bırakan zeminden ısıtma sistemi aslında daha ekonomiktir. Enerji tasarrufu odaklı olduğu için uzun vadede kendi maliyetini amorti eder. Danfoss alttan ısıtma sisteminin sağladığı avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Odanın her yerine homojen ısı dağıttığı için verimli ısı dağılımı sağlar. 

 • Düşük sıcaklıklarda çalışabildiği için enerji tasarrufu sağlar. 

 • Zon kontrolü sayesinde farklı odalarda farklı derecelerde ısıtma ihtiyacını karşılar. 

 • İç mekanda radyatör, kalorifer ve borular olmadan geniş bir kullanım alanı sunar. 

 • Estetik görünür ve mobilya dekorasyonuna daha uygundur. 

 • Radyatör ve fansız olduğu için sessiz çalışır. 

 • Toz ve alerjenleri havaya kaldırmadığı için daha sağlıklıdır. 

 • Yüksek verim odaklı olduğundan enerji ve çevre dostudur. 

Yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunda deneyimli ustalardan destek alınmalıdır. Çünkü bu sistemlerin montajında yapılan bir hata çok ciddi masraflar çıkarabilir. Güvenilir ve konforlu bir ısınma performansı için deneyimli ustalardan destek alarak kaliteli malzemeler seçilmelidir. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla Danfoss markalı tüm yerden ısıtma sistemlerine ulaşabilirsiniz. Bunun için Isı Enerji firmamızı tercih etmeniz yeterlidir.

Danfoss Yerden Isıtma Sistemi Parçaları Nelerdir?

Yerden ısıtma sisteminin uzun ömürlü ve masrafsız kullanımı için sistemi oluşturan bileşenlerin kalitesine dikkat edilmelidir. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen yerden ısıtma sistemi ekipmanları daha uzun ömürlüdür. Masraf çıkarmadan kullanılan Danfoss yerden ısıtma parçaları arasında sistemde şu ekipmanlar yer alır:

 • Kollektörler 

 • Termostatik vanalar

 • Oda termostatları 

 • Dolaşım pompaları 

 • Yerden ısıtma boruları

 • Denge vanaları 

 • Kontrol panelleri 

 • Hidrolik ayar vanaları 

 • Vana aktüatörleri 

 • İzolasyon straforu 

 • Şap katkı maddesi 

Bu tür malzemeler yerden ısıtma sisteminin verimli olmasına katkı sağlar. Deneyimli ustalar tarafından monte edilmesi gereken sistemde ihtiyaçlara uygun parça seçilmelidir. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen yerden ısıtma sistemi parçalarına Danfoss markasından ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen Danfoss markalı yerden ısıtma parçalarının kullanım ömrü uzundur.

Danfoss Yerden Isıtma Borusu

Yeni binalarda sık sık karşımıza çıkan yerden ısıtma sisteminde en önemli parçalardan biri ısıtma borularıdır. Bu borular yüksek sıcaklık seviyelerine karşı dayanıklı malzemeden üretilmelidir. Ayrıca borular montaj sırasında sisteme uyumlu şekilde takılmalı ve sızıntı yapmamalıdır. Danfoss yerden ısıtma borusu, birinci sınıf kalitedeki malzemesi sayesinde masrafsız kullanım avantajı sunar. Bu borular düzgün şekilde kullanıldığında ve düzenli bakımdan geçtiğinde uzun yıllar boyunca sorun çıkarmaz. Sıcak ve soğuk temasıyla deforme olmayan kaliteli borular Danfoss markası tarafından üretilir.

Danfoss Yerden Isıtma Fiyat Listesi

Türkiye’de sayıları giderek artan yerden ısıtma sistemlerinde tesisatın kurulumu ve ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Ev ve iş yerlerinde kullanılan zeminden ısıtmada temel öncelik mekanın ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu nedenle odaların büyüklüğü ve sıcaklık ihtiyacı gibi unsurlar sistemin maliyetlerini doğrudan etkiler. Yüksek kalitedeki malzemeden üretim yapan Danfoss markalı ürünler de piyasada yoğun talep görmektedir. Danfoss yerden ısıtma fiyat listesi hakkında güncel bilgilere firmamızdan ulaşabilirsiniz. Isı Enerji firmamız Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. 

Danfoss Yerden Isıtma Fiyatları

Ev ve iş yerlerinde tercih edilen Danfoss yerden ısıtma fiyatları kullanılacak parçalara göre farklılık gösterebilir. Geleneksel ısıtma sistemlerine kıyasla çok verimli olan bu sistemlerde enerji tasarrufu odak noktasıdır. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler sayesinde sistem arıza vermeden masrafsız bir şekilde kullanılabilir. İnsan sağlığına en uyumlu ısıtma sistemi olduğu için zeminden ısıtma sistemleri tavsiye edilmektedir. Danfoss yerden ısıtma ihtiyaçlarınızda aradığınız ürünleri firmamızdan hemen sipariş verebilirsiniz.


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169