CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Rehau Kollektör

Marka: Rehau
Rehau 10'lu Paslanmaz Çelik Kollektör SetiKonut ve iş yerlerinde kullanılan Rehau kollektör seti paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılan bu parça, yerden ısıtma sisteminin kalbidir. Zemin altına döşenen sıcak su borularına giden suyun akışı ve debisi..
8.867,00TL
Vergiler Hariç:7.389,17TL
Marka: Rehau
Rehau 11'li Paslanmaz Çelik Kollektör SetiYerden ısıtma sisteminde kullanılan Rehau kollektör seti paslanmaz çelikten üretilir. 11’li sistem sayesinde odaların tümünde ideal performans sunar. Kollektör, yerden ısıtma sisteminin kalbi olarak kabul edilir. Bu parçanın üzerinde bulunan su giriş çıkış ü..
9.443,56TL
Vergiler Hariç:7.869,63TL
Marka: Rehau
Rehau 12'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
10.318,33TL
Vergiler Hariç:8.598,61TL
Marka: Rehau
Rehau 13'lü Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
10.974,41TL
Vergiler Hariç:9.145,34TL
Marka: Rehau
Rehau 14'lü Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
11.630,48TL
Vergiler Hariç:9.692,07TL
Marka: Rehau
Rehau 15'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
12.405,85TL
Vergiler Hariç:10.338,21TL
Marka: Rehau
Rehau 2'li Paslanmaz Çelik Kollektör SetiYerden ısıtma sisteminin önemli parçalarından Rehau kollektör seti uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Enerjiyi verimli bir şekilde kullanmayı amaçlayan bu sistemler konforlu ve işlevseldir. Bu yönüyle yeni yapılan binalarda sık sık görmeye başladığımız yerden ısıt..
3.379,80TL
Vergiler Hariç:2.816,50TL
Marka: Rehau
Rehau 3'lü Paslanmaz Çelik Kollektör SetiBirinci sınıf kalitedeki paslanmaz çelikten üretilen Rehau kollektör seti uzun ömürlü kullanım sunar. Yüksek kaliteli bir parça olduğundan yerden ısıtma sistemini verimliliğini artırır. En çok tercih edilen yerden ısıtma sistemi parçalarından biri olduğundan ..
4.163,79TL
Vergiler Hariç:3.469,83TL
Marka: Rehau
Rehau 4'lü Paslanmaz Çelik Kollektör SetiYerden ısıtma sistemlerinin kalbi olarak görülen Rehau kollektör seti son derece kullanışlıdır. Enerjiyi verimli bir şekilde harcayarak düşük yakıt sarfiyatı ile maksimum ısınma performansı sunar. Bu tür yerden ısıtma sistemlerini kurabilmek için kaliteli ürü..
5.010,05TL
Vergiler Hariç:4.175,05TL
Marka: Rehau
Rehau 5'li Paslanmaz Çelik Kollektör SetiRehau kollektör seti hem malzeme kalitesi hem de sisteme uyumluluğu bakımından tercih edilir. Yerden ısıtma sektörünün en köklü ve güvenilir markalarından Rehau üretimidir. Birinci sınıf kalitedeki paslanmaz çelikten imal edilen bu parçalar 5’li bağlantıya sa..
5.526,97TL
Vergiler Hariç:4.605,80TL
Marka: Rehau
Rehau 6'lı Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
6.262,57TL
Vergiler Hariç:5.218,81TL
Marka: Rehau
Rehau 7'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
6.978,29TL
Vergiler Hariç:5.815,24TL
Marka: Rehau
Rehau 8'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
7.614,49TL
Vergiler Hariç:6.345,41TL
Marka: Rehau
Rehau 9'lu Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
8.449,50TL
Vergiler Hariç:7.041,25TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Rehau Kollektör, Rehau Debi Ayarlı Kollektör, Rehau Kollektör Fiyatları, Rehau Yerden Isıtma Kollektörü, Rehau Çelik Kollektör Seti

Rehau Kollektör - Rehau Debi Ayarlı Kollektör

Yerden ısıtma sistemlerinin kalbi olarak görülen Rehau kollektör uzun yıllar boyunca deforme olmadan çalışır. Yüksek sıcaklıktaki suya dayanıklı olan bu ekipmanlar paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanıldığı için sistemde önemli bir yere sahiptir. Son yıllarda ülkemizde giderek yaygınlaşan yerden ısıtma sistemlerinde kollektör olmadan verimlilik elde edilemez. Rehau yerden ısıtma ürünleri arasında en çok talep gören parçalardan biri kollektördür.

Rehau Kollektör Nedir?

Geleneksel ısıtma sistemlerine göre pek çok avantajı bulunan yerden ısıtma sistemleri giderek yaygınlaşmaktadır. Yerden ısıtma firmaları, sektörde uzun yıllardır en çok talep gören ürünleri üretmektedir. Bunlardan biri de Almanya merkezli Rehau markasıdır. Rehau kollektörler, sistemde sıcak su boruları arasında dolaşacak suyun debisini ve akış hızını ayarlar. Odanın sıcaklık seviyesini algılayan bu parçalar gerektiğinde borulara sıcak su vererek hedef sıcaklık seviyesine ulaşmasını sağlar.

Rehau Kollektör Ne İşe Yarar?

Rehau markalı kollektörler yerden ısıtma sisteminde borular arasında sıcak su dolaşımını sağlar. Bu kollektörler borunun kapasitesine göre üzerinde birden fazla vanaya sahiptir. Yerden ısıtma kollektör üzerindeki kırmızı ve mavi vanalar sıcak su ve soğuk su akışını ayarlayan bölümlerdir. Büyük binalarda veya farklı odalar arasında her bölgenin bağımsız olarak ısınması için kollektördeki zon kontrolü kullanılır. Suyun sisteme giriş ve çıkışını sağlayan kollektörler sistemde en önemli parçalardan biridir.

Rehau Kollektör Nerelerde Kullanılır?

Kollektörler ısı verimliliği sağlamak için özel tasarıma sahiptir. Zeminden ısıtma sistemlerinde enerji tasarrufu odaklı bir kullanım vardır. Bu sistemin verimli çalışabilmesi için Rehau markalı yerden ısıtma sistemleri kullanılabilir. Rehau yerden ısıtma kontrol paneli son derece kullanışlı yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu dijital ara yüzü olan kontrol panelleri kollektörden su giriş çıkışını ayarlamayı sağlar. Yerden ısıtma sistemlerinde ideal oda sıcaklığını sağlamak ve uzun süre bu seviyede tutmak yakıt tasarrufunda etkilidir. Birinci sınıf kalitedeki bir Rehau kollektör ile sistemden maksimum verim alabilirsiniz.

Rehau Kollektör Çeşitleri Nelerdir?

Kollektör çeşitleri debi ölçerli modeller ile birbirinden farklılaşabilir. Yerden ısıtma borularında akış kontrolü sağlayan parçalar son derece verimlidir. Yerden ısıtma vanaları sistemdeki borulara ideal miktarda sıcak veya soğuk su verir. Rehau kollektör çeşitleri arasında debi ayarlı, enerji tasarruflu ve zon kontrollü modeller öne çıkar. Örneğin Rehau debi ayarlı kollektör suyun akış hızını kontrol ettiği için sistemin çalışmasını destekler. Sıcak su borularında dolaşan su belirli düzene göre aktığında borulara zarar vermez. Bu sayede yerden ısıtma sistemi çok uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılabilir. 

Rehau Kollektör Özellikleri Nelerdir?

Rehau markası yerden ısıtma sistemlerinde en çok talep gören markaların başında gelir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretim yapan Rehau kollektörlerde farklı özellikler vardır. Yerden ısıtma sisteminde önemli görevleri yerine getiren Rehau yerden ısıtma kollektörü şu özelliklere sahiptir:

  • Vanalar sayesinde ısıtma suyunun akışını kontrol eder. 

  • Akış hızını ayarlayabilir. 

  • Sistemde dolaşan suyu dengeler ve odanın her yerini eşit şekilde ısıtır. 

  • Enerji tasarrufu odaklıdır. 

  • Dengeli akış hızı sayesinde sistem sessiz ve verimli çalışır.

Rehau Kollektör Fiyatları 

Rehau kollektör fiyatı parçanın malzeme kalitesine ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmet veren Isı Enerji firmamızda detaylı modellere ulaşabilirsiniz. Yerden ısıtma sistemlerinde tercih edeceğiniz Rehau kollektörler için farklı modeller öne çıkabilir. Her yerden ısıtma sisteminde birbirinden farklı kollektörler kullanılabilir. Rehau kollektör satın almadan önce sistemdeki borulara en uyumlu modeli seçmeye özen göstermelisiniz.Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169