CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Rehau Yerden Isıtma Borusu

Marka: Rehau
Rehau Yerden Isıtma Borusu PEX-a 17*2 Oksijen Bariyerli 500 Metre KangalKonut ve iş yerlerinde kullanılan Rehau yerden ısıtma borusu son derece kaliteli bir yapıya sahiptir. PEX-a türündeki bu borular 17x2 ebatlarında olup sistemin verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Zeminin altına döşenen borul..
16.880,24TL
Vergiler Hariç:14.066,87TL
Marka: Rehau
1Rehau Yerden Isıtma Borusu PEX-a 16*2 Oksijen Bariyerli 500 Metre KangalYeni binalarda sık sık tercih edilen alttan ısıtma sistemlerinde Rehau yerden ısıtma borusu kullanılması önerilir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu borular PEX-a türünde olup 16x2 ebatlarındadır. Zemindeki sıcak ..
15.754,89TL
Vergiler Hariç:13.129,07TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Rehau Yerden Isıtma Borusu

Yüksek basınca dayanıklı olan Rehau yerden ısıtma borusu, sistemin uzun süre boyunca sorunsuz çalışmasını sağlar. Tüm döşeme uygulamaları için uygun ebatlarda üretilen bu borular yüksek basınç ve sıcaklığa dayanıklıdır. Birinci sınıf kalitedeki polietilen malzemeden üretilen bu boruların basınç dayanımı yüksektir. Yerden ısıtma sistemlerinin uzun yıllar boyunca masrafsız olarak çalışması için bu tür ekipmanlara ihtiyaç vardır. Isı Enerji firmamızın geniş ürün yelpazesinde Rehau yerden ısıtma ürünlerini bulabilirsiniz.

Rehau Yerden Isıtma Borusu Nedir?

En iyi yerden ısıtma borularından biri olarak gösterilen Rehau uzun yıllar boyunca deforme olmadan çalışır. Ülkemizde son yıllarda geleneksel ısıtma yöntemleri yerine yerden ısıtma sistemleri tercih edilmektedir. Konforlu ve verimli olan bu sistemler sayesinde odada homojen bir ısı dağılımı sağlanır. Adından da anlaşılacağı üzere yerden ısıtma sistemlerinde zeminin altına döşenen borular yardımıyla ısıtma yapılır. Sıcak su borularının içinde dolaşan sıvıyla meydana gelen ısı odanın her bir köşesini eşit bir şekilde ısıtır. Bu nedenle Rehau ısıtma borusu yüksek kaliteli malzemeden özel olarak üretilir.

Rehau Yerden Isıtma Borusu Ne İşe Yarar?

Türkiye’de özellikle yeni yapılan binalarda yerden ısıtma sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemler, zeminin altına döşenen borularla çalışır. Rehau yerden ısıtma malzemeleri arasında boruların ayrı bir önemi vardır. Birbirinden farklı ebatlarda üretilen borular sistemin daha verimli bir şekilde ısınmasına yardımcı olur. Yerden ısıtma borusu, zeminde sıcak su kaynağından gelen sıvının odanın her bir köşesine ulaşmasını sağlar. Bir yeden ısıtma borusu ne kadar kaliteli malzemeden üretilmişse sistemin dayanımı o kadar yüksek olur. Bu nedenle Rehau yerden ısıtma borusu seçerken malzeme kalitesine önem verilmelidir.

Rehau Yerden Isıtma Borusu Nerelerde Kullanılır?

Yerden ısıtma sistemleri günümüzde ev, ofis, büyük iş yerleri ve endüstriyel yerlerde tercih edilir. İç mekana düşük enerji ile optimum sıcaklık kazandıran bu sistemler oldukça kullanışlıdır. Yerden ısıtma borularının kullanımında sisteme düzgün bir şekilde monte edilmesi önemlidir. Birinci sınıf kalitedeki yerden ısıtma borularının maksimum verimlilik sağlaması için doğru açıda bağlanması gerekir. Rehau boru bağlantı rakoru gibi ekipmanlar sistemin verimliliğine destek olur. Isı Enerji firmamızı tercih ederek ihtiyacınız olan her yerde kullanabileceğiniz yerden ısıtma borularına sahip olabilirsiniz. 

Rehau Yerden Isıtma Borusu Özellikleri Nelerdir?

Yerden ısıtma sektörünün öncü markalarından Rehau ürünleri her zaman talep görmektedir. Almanya merkezli şirketin ürettiği borular uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Yüksek basınç ve sıcaklık seviyelerine dayanıklı olan boruların seçiminde Rehau yerden ısıtma katalog göz önünde bulundurulmalıdır. Genel olarak yerden ısıtma borularının sahip olduğu özellikler şunlardır:

  • Polietilen (PEX), polibütilen (PB), crosslinked polietilen (PEXa veya PEX-b), polivinil klorür (PVC) gibi plastik polimer malzemelerden üretilir.

  • Isı iletkenliği yüksektir. 

  • Esnek yapıda olduğu için kolay şekil alır. 

  • Çap ve kalınlığı standart ölçülerdedir. 

  • Oksijen bariyeri sayesinde su temasında paslanma ve korozyonu engeller.

  • Fiziksel yüklere ve basınca karşı dayanıklıdır. 

  • Diğer yerden ısıtma sistemi bileşenleri ile uyumludur. 

Rehau Yerden Isıtma Borusu Fiyatları 

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Rehau yerden ısıtma borusu fiyatı bazı dönemlerde farklılık gösterebilir. Yerden ısıtma sektöründe hizmet veren firmamızda yılın 365 günü boyunca indirimli fiyat seçeneklerini bulabilirsiniz. Yerden ısıtma boruları, uzun ömürlü ve masrafsız olduğunda enerji tasarrufu sağlar. Verimli ve konforlu bir yerden ısıtma deneyiminde boru kalitesi büyük önem taşır. Rehau yerden ısıtma borusu satın alırken mutlaka firmamıza göz atmanız önerilir.

 


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169