CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Rehau Yerden Isıtma Straforu

Marka: Rehau
Rehau Noppenplatte Yerden Isıtma Straforu 26 Dansite m2Zeminden ısıtma sistemlerinde enerji tasarrufu sağlamak için Rehau Noppenplatte yerden ısıtma straforu kullanılmalıdır. Zemine döşenen sıcak su borularının üzerine yerleştirilen bu straforlar enerji tasarrufu sağlar. Yalıtımı iyi yapılmamış altt..
157,55TL
Vergiler Hariç:131,29TL
Marka: Rehau
Rehau Noppenplatte Yerden Isıtma Straforu 30 Dansite m2Yerden ısıtma sisteminde enerji tasarrufu sağlamak için Rehau yerden ısıtma straforu kullanılır. Zemindeki sıcak su borularının üzerine monte edilen bu straforlar, ısıyı homojen şekilde dağıtır. Az yakıtla maksimum ısınma performansı sunan yerde..
165,05TL
Vergiler Hariç:137,54TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Rehau Yerden Isıtma Straforu

Isı yalıtımında en çok katkı sağlayan ürünlerden Rehau yerden ısıtma straforu son derece kullanışlı bir üründür. Yerden ısıtma sistemlerinde borulardan çıkan sıcaklığın odanın içine homojen bir şekilde yayılması gerekir. Isıyı odanın içine etkili biçimde yayan yerden ısıtma sistemleri yalıtımı ne kadar iyiyse enerji sarfiyatı o kadar azalır. Daha az enerji ile daha ideal ısıtma performansı elde edebilmek için strafor köpükler kullanılabilir. Rehau yerden ısıtma malzemeleri arasında yer alan bu köpükler kaliteli yapıya sahiptir. 

Rehau Yerden Isıtma Straforu Nedir?

Yerden ısıtma straforu, genellikle polistiren köpük olarak bilinen bir yalıtım malzemesi olarak zeminde kullanılır. Yerden ısıtma sisteminde zemindeki borulardan yayılan sıcaklığı odanın içinde tutar ve sistemin enerji tasarrufu odaklı olmasını sağlar. Isı yalıtımı denince akla ilk gelen parça olan straforlar, ısıtma sisteminin ısı kaybını minimum seviyeye indirir. Bu sayede ısıtma suyunun borudan geçerken ısı kaybetmesini önler ve daha az enerjiyle en ideal ısınmayı sağlar. Rehau yerden ısıtma katalog içinde her sisteme uyumlu strafor çeşitlerini bulabilirsiniz.

Rehau Yerden Isıtma Straforu Ne İşe Yarar?

Türkiye’de giderek popüler hale gelen yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan malzemeler önemlidir. Sistemin enerji tasarrufu odaklı olması ve konfor sağlaması için straforla yalıtım yapılması gereklidir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Rehau yerden ısıtma köpüğü enerji tasarrufu sağlamayı kolaylaştırır. Zemine döşenen yerden ısıtma borularının ısısını koruyan bu köpüğün malzeme kalitesi önemlidir. Yerden ısıtma straforu ayrıca ısıyı homojen bir şekilde dağıttığı için faydalıdır. Odayı eşit bir şekilde ısıtarak termal konforu arttırır.

Rehau Yerden Isıtma Straforu Nerelerde Kullanılır?

Yerden ısıtma straforu zemin altındaki titreşimleri ve sesleri emen yapıya sahiptir. Rehau yerden ısıtma straforu kullanım alanları oldukça geniştir. Evlerde ve iş yerlerinde geleneksel ısıtma sistemleri yerine tercih edilen bu sistemler enerji tasarrufu sağlar. Sitemin verimliliğini artırmak ve konforlu bir ısıtma deneyimi sunmak gereken her yerde kullanılabilir. Yerden ısıtma straforu montajı sırasında parçaların zemine doğru kalınlıkta döşenmesi gerekir. Ayrıca sistemdeki borulara zarar vermeden montaj yapılması önem taşır. Bu yüzden alanında uzman ustaların işçiliğiyle yerleştirilmesine dikkat edilmelidir. 

Rehau Yerden Isıtma Straforu Çeşitleri Nelerdir?

Yerden ısıtma straforu genellikle polistiren köpük malzemeden üretilir. Strafor malzemesi oldukça hafif olduğu için taşıma ve montaj kolaylığı sağlar. Yerden ısıtma straforu yüksek ısı yalıtım özelliği taşır. Zemin altındaki boruların ısı kaybını en aza indiren bu parçaların yüksek kaliteli malzemeden almak gerekir. Yerden ısıtma straforu genellikle kalitesine bağlı olarak farklı çeşitlere sahiptir. Rehau yerden ısıtma straforu fiyatları da bu malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu parçalar genellikle EPS genleştirilmiş polistiren yalıtım malzemesi olarak çeşitlenir. 

Rehau Yerden Isıtma Straforu Özellikleri Nelerdir?

Yerden ısıtma strafor malzemesi genellikle sıcaklık değişikliklerine kararlı yapıdadır. Bu nedenle uzun yıllar boyunca deforme olmadan çalışma performansını korur. Strafor panellerini kesmek ve şekillendirmek son derece kolaydır. Ancak bu işlemlerin yerden ısıtma sektöründe deneyimli bir usta tarafından yapılması gerekir. Ayrıca yerden ısıtma straforlarında nem direnci yüksek olduğu için yalıtım performansı optimum düzeydedir. 

Rehau Yerden Isıtma Straforu Fiyatları 

Bütçenize en uygun fiyatlarla yerden ısıtma straforu satın almak için Isı Enerji firmamıza göz atabilirsiniz. Strafor paneller genellikle sıcak su borularını etkili biçimde kullanmayı sağlar. Kırılma veya çökme riski düşüktür. Bu straforlar, ses dalgalarını absorbe ettiği için zeminden gelen titreşimleri sönümleyebilir. Bütçe dostu fiyatlarla Rehau yerden ısıtma straforu satın almak için firmamızı kullanabilirsiniz. 

 


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169