CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Rehau Boru Bağlantı Rakoru

Marka: Rehau
Rehau Boru Bağlantı Rakoru 16x2,0..
121,91TL
Vergiler Hariç:101,59TL
Marka: Rehau
Rehau Boru Bağlantı Rakoru 17x2,0Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan parçalardan Rehau boru bağlantı rakoru sayesinde montaj işlemleri sorunsuz tamamlanır. En çok tercih edilen yerden ısıtma sistemi markalarından Rehau ile profesyonel sistemler kurulur. Uzun yıllar boyunca deforme olmayan ve masr..
105,37TL
Vergiler Hariç:87,81TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Rehau Boru Bağlantı Rakoru

Yerden ısıtma sisteminde kullanılan Rehau boru bağlantı rakoru, boru hatlarının birleştirilmesini sağlar. Boruların daha uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması için bu parçalara ihtiyaç vardır. Bir yerden ısıtma sisteminde boruların malzeme kalitesi ne kadar yüksekse sistem o kadar sorunsuz çalışır. Uzun yıllar boyunca masraf çıkarmayan ve deforme olmayan sistemlerde boru bağlantı rakorları önemlidir. Rehau yerden ısıtma sektörünün önde gelen markalarından biri olarak verimlilik odaklı parçalar üretmektedir. 

Rehau Boru Bağlantı Rakoru Nedir?

Geleneksel ısıtma sistemlerine kıyasla son yıllarda daha popüler olan yerden ısıtma sistemleri önemli parçalara sahiptir. Ev ve iş yerlerinde tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat edilmelidir. Zeminin altına yerleştirilen sıcak su boruları, sistemde verimlilik ve konfor sağlar. Sıcak suyla dolan bu boruların akışkanı taşırmadan odanın her yerine iletmesi gerekir. İşte bu tür durumlarda borular arası bağlantının yapılması için özel tesisat parçaları kullanılır. Rehau yerden ısıtma boru bağlantı rakoru bu parçaların başında gelir.

Rehau Boru Bağlantı Rakoru Ne İşe Yarar?

Sıhhi tesisatta kullanılan boruların birbiriyle uyumlu ebatlarda olması çok önemlidir. Bu borular arasında bağlantı ne kadar güçlü olursa sistem o kadar verimli çalışır. Sıcak su dolaşan boruların sızdırmaması ve masraf çıkarmaması için boru bağlantı rakoruna ihtiyaç vardır. Rehau boru bağlantı çeşitleri sayesinde sistem çok verimli hale gelir. Bu rakorlar, zemine döşenen boru hatlarının doğru biçimde bağlanmasını sağlar. Böylelikle sistemde dolaşan suyun debisi yükselse bile borular arasından sıcak su sızmaz. Yerden ısıtma sisteminin verimli çalışması için Rehau boru bağlantı rakoru kullanılmalıdır.

Rehau Boru Bağlantı Rakoru Nerelerde Kullanılır?

Rehau markası yerden ısıtma ekipmanları üreten en köklü ve kaliteli markalardan biridir. Bu markanın boru bağlantı rakorları, yerden ısıtma sistemleri başta olmak üzere pek çok yerde kullanılabilir. Boru hatlarının bağlantısını sağlayan rakorlar, sistemde su sızmadan akış imkanı sunar. Son yıllarda Türkiye’de giderek popüler olan yerden ısıtma sistemlerinde boru bağlantı rakorlarına ihtiyaç vardır. Isı Enerji firmamızın en çok satan ürünlerinden olan bu rakorlar kaliteli malzemeden üretilir. Paslanmaz çelik boru bağlantı rakoru sayesinde borular arasında su sızmadan sıcak su dolaşımı sağlanabilir.

Rehau Boru Bağlantı Rakoru Çeşitleri Nelerdir?

Boru bağlantı parçaları arasında yer alan rakorlar, farklı ebatlardaki borularla uyumlu olacak şekilde üretilir. Sıhhi tesisatta iki boruyu döndürmeye gerek kalmadan birbirine bağlayan bu parçaların malzeme kalitesi yüksek olmalıdır. Sıcak su borularında sızdırmazlık sağlayan parçalara rakor adı verilir. Rehau boru bağlantı rakorları da tesisatın ihtiyaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilir. Tıpkı tesisatta kullanılan dirsek montajı gibi boru bağlantılarının da dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Rehau boru bağlantı rakoru montajı sırasında mutlaka tecrübeli ustalardan destek alınmalıdır.

Rehau Boru Bağlantı Rakoru Özellikleri Nelerdir?

Boru bağlantı rakorunun üretiminde kullanılan malzemeler, tesisatın genel parçalarına göre farklılık gösterebilir. Örneğin pirinç veya paslanmaz çelik malzemeden gövdeye sahip rakorlar vardır. Boruların en ideal şekilde bağlanmasını sağlayan bu malzemelerin yüksek kaliteli ekipmanlar olması gerekir. Rehau Pe-X boru bağlantı rakoru gibi ekipmanlar sistemin uzun yıllar masraf çıkarmadan kullanılmasını sağlar.

Rehau Boru Bağlantı Rakoru Fiyatları 

Isı Enerji firmamızda en çok satan yerden ısıtma sistemi parçaları arasında rakorlar gelir. Rehau boru bağlantı rakoru fiyatı ürünün çapına ve malzeme kalitesine göre değişir. Boruların birbirine bağlanmasında kullanılan bu parçalar yüksek kaliteli malzemeden üretilmelidir. Sıcak suya dayanıklı olan rakorlar deforme olmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Rehau boru bağlantı rakoru satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. 


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169