CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Çetin Yerden Isıtma

40 Dansite Folyolu Yerden Isıtma Straforu (m²)..
157,55TL
Vergiler Hariç:131,29TL
30 Dansite Folyolu Yerden Isıtma Straforu ..
150,05TL
Vergiler Hariç:125,04TL
22 Dansite Folyolu Yerden Isıtma Straforu (Çetin Mühendislik) ..
123,79TL
Vergiler Hariç:103,16TL
Çetin (Butopipe) 5 Katmanlı 16*2 Oksijen Bariyerli Pe-rt  240 Metre Kangal Boru..
3.751,16TL
Vergiler Hariç:3.125,97TL
Çetin (Butopipe) 5 Katmanlı 16*2 AL / PE-RT Yerden Isıtma Borusu 160 Metre Kangal..
3.488,58TL
Vergiler Hariç:2.907,15TL
Çetin (Butovalve) Termostatik (Aktüatör) Vana 230 V..
825,26TL
Vergiler Hariç:687,71TL
Çetin Oda Termostatı Dijital 230 V
Yeni
Çetin Oda Termostatı Dijital 230 V..
1.050,33TL
Vergiler Hariç:875,27TL
Çetin (Butovalve) 12'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
8.087,51TL
Vergiler Hariç:6.739,59TL
Çetin (Butovalve) 11'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
7.438,56TL
Vergiler Hariç:6.198,80TL
Çetin (Butovalve) 10'lu Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
6.789,61TL
Vergiler Hariç:5.658,01TL
Çetin (Butovalve) 9'lu Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
6.145,53TL
Vergiler Hariç:5.121,28TL
Çetin (Butovalve) 8'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
5.516,46TL
Vergiler Hariç:4.597,05TL
Çetin (Butovalve) 7'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
4.839,00TL
Vergiler Hariç:4.032,50TL
Çetin (Butovalve) 6'lıPaslanmaz Çelik Kollektör Seti..
4.193,80TL
Vergiler Hariç:3.494,83TL
Çetin (Butovalve) 5'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
3.580,86TL
Vergiler Hariç:2.984,05TL
Çetin (Butovalve) 4'lü Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
2.925,91TL
Vergiler Hariç:2.438,26TL
Çetin (Butovalve) 3'lü Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
2.274,33TL
Vergiler Hariç:1.895,28TL
Çetin ( Butovalve ) 2'li Paslanmaz Çelik Kollektör Seti..
1.774,30TL
Vergiler Hariç:1.478,58TL
1" Termostat Kontrollü İki Yollu Vana (Butovalve)..
1.237,88TL
Vergiler Hariç:1.031,57TL
Marka: Isı Enerji
Kenar İzolasyon Bandı 5mm*10cm Komple Yapışkanlı (25 Metre)..
300,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Spiral Hortum Koruyucu Kılıf 100 Metre Kangal..
937,79TL
Vergiler Hariç:781,49TL
Marka: Isı Enerji
Yerli  Kavis Dirsek 90 Derece 16/17..
16,80TL
Vergiler Hariç:14,00TL
Marka: Isı Enerji
U Klips Sabitleyici Çengel (500 Adet)..
192,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Isı Enerji
Yere Tespit Kılçık Dübel (250 Adet), Şemşiye kılçık dübel, yerden ısıtma kılçığı, kılçık dübel ısıtma, mobil sistem kılçık kelepçe, ..
192,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Isı Enerji
Del Çak Dübel Strafor Sabitleyici 1 Paket (500 Adet)..
192,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)

Çetin Yerden Isıtma

Son yıllarda binalarda en çok tercih edilen ısıtma sistemlerinin montajında Çetin yerden ısıtma öne çıkmaktadır. Firmamız ev ve iş yerlerinde farklı boyutlarda yerden ısıtma sisteminin kurulumu ve çalışmasını sağlar. Birinci sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak üretilen yerden ısıtma sistemlerinde verimlilik odak noktasıdır. Enerji tasarrufu ve yüksek performans sağlayan yerden ısıtma sistemleri sayesinde iç mekan konforu artar. Özellikle yeni yapılan binalarda sık sık tercih edilen yerden ısıtmanın avantajları bir hayli fazladır. 

Yerden Isıtma Nedir?

Yerden ısıtma sistemi, adından da anlaşılacağı üzere iç mekandaki ısı ihtiyacını karşılamak için zemine döşenen ısıtma elemanlarının kullanımıdır. Bu sistemler yerden ısı yayılımı sağlayarak ısının odaların içinde homojen biçimde dağılmasını sağlar. Çetin yerden ısıtma sistemi bu sektörde en çok tercih edilen kaliteli markaları kullanmaktadır. Dayanıklı malzemeden üretilen parçalar yerden ısıtma tesisatının verimli ve masrafsız bir şekilde çalışmasını sağlar.

Zeminden ısıtma veya alttan ısıtma olarak da bilinen bu sistem ısıyı zeminden homojen bir şekilde yayar. Daha estetik ve sağlıklı ısınma ortamı sağladığı için yeni binalarda ilk tercih konumuna geçmiştir. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yerden ısıtma sisteminin uzun ömürlü olması için bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Bunlar hem sistemin parça kalitesi hem de montajında önemli rol oynar. Deneyimli ustalarla yapılan yerden ısıtma sisteminin montajı masrafsız kullanım imkanı sunar.

Yerden Isıtma Sistemi Ne İşe Yarar?

Yerden ısıtma sistemi ev ve iş yerlerinde iç mekanı ideal biçimde ısıtmayı sağlar. Çetin zeminden ısıtma olarak da bilinen sistemde enerji verimliliği önceliktir. Sistemin enerji verimli odaklı olması ve tasarruf sağlaması beklenir. Bu sistemler hem elektrikli hem de sulu sistem olarak farklı türlere sahiptir. Kullanılan enerji türüne bağlı olarak birbirinden farklı yerden ısıtma sistemleri vardır. Her binada efektif kullanım imkanı sunan sistemler verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar.

Yerden ısıma sistemi düşük sıcaklık seviyesinde bile yüksek konfor odaklı olduğu için tercih edilir. Ev ve ofislerde enerji tasarrufu sağlayarak kullanılır. Ayrıca zeminden yayılan ısı odada hava sirkülasyonunu en aza indirir. Böylelikle toz ve alerjenlerin havada dolaşması azaldığından daha sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. İnsan sağlığına daha uygun bir ısıtma sistemi olduğu için sık sık tercih edilmektedir. Çetin alttan ısıtma sistemleriyle ilgili detaylara firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yerden Isıtma Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Yerden ısıtma sistemleri, geleneksel ısıtma sistemlerine kıyasla daha karmaşık kurulum sürecine sahiptir. Zeminin altına yerleştirilen sulu veya elektrikli ısıtma sistemleri iç mekanın ideal ısı seviyesine ulaşmasına yardımcı olur. Günümüzde kaliteli malzemelerden monte edilen yerden ısıtma sistemleri genellikle ev ve apartman dairesi gibi konutlarda tercih edilir. Yerden ısıtma sistemlerinin temel amacı iç mekanı etkili biçimde ısıtmaktır. Bu nedenle ısınma ihtiyacı olan her yerde Çetin sulu yerden ısıtma sistemleri tercih edilebilir. 

Oda sıcaklığını ideal seviyede tutmak için fazla enerji harcamaya gerek yoktur. Yerden ısıtma sistemleri ev ve ofislerde en konforlu ısınma biçimidir. Çünkü özel olarak tasarlanan bu sistemler zemin yüzeyinden gelen sıcaklıkla iç mekanı homojen bir şekilde ısıtır. Böylelikle zeminde yayılan sıcaklık insan vücuduyla en uyumlu hale gelir. Konfor odaklı yerden ısıtma sistemlerinde her ev veya ofis için farklı ısıtma çözümlerine ihtiyaç duyulabilir. Bu yüzden Çetin yerden ısıtma firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Yerden Isıtma Montajı Nasıl Yapılır?

Enerji tasarrufu odaklı yerden ısıtma sistemleri verimlilik prensibine sahiptir. Daha az hava sirkülasyonu, daha az enerji sarfiyatı ve konfor bu sistemlerin en önemli özellikleridir. Ancak her yerden ısıtma sisteminin iç mekanda en etkili sonuçlara ulaşacağını garanti etmek doğru değildir. Çünkü kağıt üstünde çok avantajlı olan bu sistemler uygulamadaki planlama hataları yüzünden verimli çalışmayabilir. Enerji tasarrufu sağlamak için yerden ısıtma montajı sırasında mutlaka profesyonel ustalardan destek alınması gerekir. 

Sektörde uzun yıllar boyunca yerden ısıtma malzemelerinin satışını yapan firmamızda her ihtiyaca hitap eden ekipmanlar mevcuttur. Binanın yapısı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda zeminden ısıtma sisteminin genel hatları ortaya çıkar. Bu süreçte boruların aralıkları ve yerleştirileceği alanlar detaylı biçimde belirlenmelidir. Yerden ısıtma sistemi borusu özellikle sulu sistemlerin temel parçasıdır. Borular ne kadar düzgün şekilde monte edilirse uzun yıllar boyunca masrafsız kullanım avantajı elde edilebilir.

Yerden Isıtma Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Isı Enerji firmamız Türkiye’nin dört bir yanında yeden ısıtma sistemleriyle ilgili ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları temin etmektedir. Binalarda boru düzenlemeleri yapıldıktan sonra borular paneller üzerine yerleştirilmeli ve düzgün olmalıdır. Boruların doğru bir şekilde monte edilmesi sistemin sorun çıkarmadan kullanılmasına yardımcı olur. Tasarım ve planlama süreci özellikle su bazlı yerden ısıtma sistemi montajında çok önemlidir. Bu tür zeminden ısıtma sistemlerinin en önemli avantajları şunlardır:

  • Radyatör ve kalorifer gibi ısıtma elemanlarına ihtiyaç duyulmadan estetik görünüm sağlar.

  • Konfor odaklı ısıtma sistemidir. 

  • Zeminden yayılan sıcaklık odaya homojen bir şekilde yayılır. 

  • Düşük sıcaklıkta bile ideal ısınma performansı sağladığı için enerji tasarrufu odaklıdır. 

  • Zeminde yayılan sıcaklık insanlar tarafından daha etkili hissedilir. 

  • Hava sirkülasyonunu azalttığı için sağlığa toz ve partiküllerin yayılmasını engeller.

  • Havayı daha az kuruttuğu için oda içinde sağlıklı ve verimli ısınma sağlar. 

  • Radyatörler yakın temasta yakabildiği için bu sistemde tüm ısı kaynakları zemin altında temas edilemez şekildedir. 

  • Sessiz çalışır ve uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılabilir.  

Çetin Yerden Isıtma Sistemleri 

Son yılların en çok tercih edilen Çetin kombili yerden ısıtma sistemleri her türlü mekanda farklı kapasitelerde hazırlanır. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan parçaların malzeme kalitesi yüksek olmalıdır. Odadaki sıcaklığı kontrol etmek için teknolojik ekipmanlar ve termostatik vanalar kullanılabilir. Bu vanaların çalışma prensibi iç mekanda ideal sıcaklığı sağlamak için önemlidir. İç mekanın hedeflenen sıcaklığına ulaşıldığında veya aşıldığında otomatik olarak reaksiyon sistemler konfor odaklı bir kullanım sağlar. Kaliteli malzemeden üretilen alttan ısıtma sistemi parçalarına firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çetin Yerden Isıtma Sistemi Özellikleri 

Çetin yerden ısıtma sisteminde her oda için farklı sıcaklık gereksinimlerine cevap verebilen çözümler vardır. Her oda farklı derecede ısıtıldığında enerji tasarrufu ve kullanım konforu artar. Örneğin, bir oda daha hızlı ısınmışsa veya daha yüksek bir sıcaklıkta tutulması gerekiyorsa, termostatik vana gibi parçalar istenen ayarlamayı yapar. Çetin yerden ısıtma maliyeti her yıl farklı hesaplanır. Çünkü bu sistemlerde kullanılan parçaların kapasitesi, sayısı ve fiyatları sistemin maliyetini belirler. Sulu ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri enerji tasarrufu odaklı olduğu için zamanla kendi maliyetini amorti eder.

Çetin Yerden Isıtma Sistemi Fiyatları 

En kaliteli malzemeden üretilen yerden ısıtma sistemi parçalarının fiyatları bazı kriterlere göre farklılık gösterebilir. Yerden ısıtma sektöründe sorunsuz bir performans arıyorsanız Çetin markalı ürünler doğru seçimdir. Isı Enerji firmamızın en çok satan alttan ısıtma ürünü markaları arasındadır. Isı konforu, enerji tasarrufu ve ergonomi avantajı sunan Çetin yerden ısıtma fiyatlarında kampanyalar devam etmektedir. Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169