CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu

Marka: Fraenkische
Fraenkische Yerden Isıtma Borusu PEX-a 16*2 Oksijen Bariyerli 600 Metre KangalYerden ısıtma sistemlerinde kullanılan Fraenkische yerden ısıtma borusu PEX-a standardına sahiptir. Kaliteli malzemeden üretilen bu borular oksitlenme yapmadan kullanılır. Üzerindeki oksijen bariyeri sayesinde uzun yıllar ..
16.655,17TL
Vergiler Hariç:13.879,31TL
Marka: Fraenkische
Fraenkische Yerden Isıtma Borusu PE-RT 16*2 Oksijen Bariyerli 600 Metre Kangal..
13.129,07TL
Vergiler Hariç:10.940,90TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Fraenkische pex-a yerden ısıtma borusu, Fraenkische pe-rt yerden ısıtma borusu, Fraenkische oksijen bariyerli yerden ısıtma borusu, Fraenkische boru, Fraenkische bariyerli ısıtma borusu, Fraenkische alman pex-a boru

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu  

Ev ve ofislerde kullanılan Fraenkische yerden ısıtma borusu iç mekanın homojen bir şekilde ısınmasını sağlar. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen bu borular sıcak soruların dolaşımına izin verir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için yerden ısıtma sisteminin kullanımında herhangi bir masraf çıkarmaz. Birinci sınıf kalitedeki Fraenkische yerden ısıtma ürünlerine Isı Enerji firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu ekipmanlar arasında en önemlilerinden biri yerden ısıtma borusudur.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Nedir?

Bir yerden ısıtma sisteminin temel bileşenini borular oluşturur. Zeminin altına döşenen bu borular sulu yerden ısıtma işlemini gerçekleştirir. Isıtma suyunun tesisat içinde borular aracılığıyla dolaştırılması gerekir. Son yıllarda giderek popüler olan yerden ısıtma sistemlerine işlevsellik katan bu borular uzun ömürlü olmalıdır. Fraenkische sulu yerden ısıtma borusu sistemde zeminin genişliğine ve ısınma ihtiyacına uygun çapta kullanılır.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Ne İşe Yarar?

Isıya dayanıklı malzemeden üretilen Fraenkische yerden ısıtma borusu, ısıtma sıvısının zemindeki borular aracılığıyla dolaştırılmasını sağlar. İç mekanda homojen bir ısı iletimi sağlamak için sıcak su boruları kullanılır. Zeminde profesyonel bir şekilde monte edilen borular masraf çıkarmadan iç mekanı ısıtır. Isıtma suyu bu borulardan geçerken odanın istenen sıcaklık seviyesine ulaşmasını sağlar. Fraenkische zon kontrollü yerden ısıtma borularında ise farklı odaklar için farklı sıcaklık seviyesi ayarlanabilir.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Çeşitleri Nelerdir?

Yerden ısıtma sektörünün en popüler markaları arasında Fraenkische öne çıkmaktadır. Almanya merkezli üretim yapan bu markanın ürünleri hem kaliteli hem de uzun ömürlüdür. Isıya dayanıklı malzemeden üretilen Fraenkische yerden ısıtma borusu çeşitleri, sıhhi tesisatın özelliklerine göre seçilmektedir.

Türkiye’de giderek popülerlik kazanan yerden ısıtma sistemlerinde her ihtiyaca uygun borular vardır. Ev ve ofislerde modern ısıtma yöntemleri olarak kullanılan bu sistemde Pex-a ve PE-RT tarzı borular tercih edilir. Fraenkische yerden ısıtma borusu esnek malzemeden üretildiği için boruların zarar görmeden kullanılmasını sağlar.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Montajı

Oksijen bariyerli modellere sahip olan bu ısıtma boruları, sistemin verimli ve sorunsuz çalışmasında önemlidir. Sulu yerden ısıtma sisteminde en büyük problem zamanla oluşan korozyondur. Sistemde oksijen yok edilmezse zamanla paslaşma meydana gelir ve borular arıza yapabilir. Üstelik Fraenkische oksijen bariyerli yerden ısıtma borusu sayesinde sistemin ısı yalıtımı da ideal seviyeye ulaşır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu boruların montajında tecrübeli ustalara ihtiyaç vardır. Yerden ısıtma sisteminin verimli bir şekilde çalışması için mutlaka profesyonel ustalardan destek alınmalıdır.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Özellikleri 

Son yıllarda popüler olan yerden ısıtma sistemlerinde konfor, enerji tasarrufu ve estetik görünüm bir aradadır. Hem ev hem de iş yerlerinde tercih edilen zeminden ısıtma sisteminde kullanılan ekipmanlar kaliteli olmalıdır. Fraenkische yerden ısıtma borusu sahip olduğu özelliklerle sistemde en sık tercih edilen parçalardandır. Fraenkische PE-RT yerden ısıtma borusu esneklik özellikleri yüksek olduğundan işlevseldir. Ayrıca borularda korozyon oluşumu engellendiğinden uzun yıllar boyunca masraf çıkarmaz.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Fiyatları Ne Kadar?

Isı Enerji firmamızda Fraenkische yerden ısıtma borusu fiyatları bütçe dostu kampanyalarla sunulur. Enerji tasarrufu odaklı ve konforlu bir yerden ısıtma sistemi kurabilmek için dayanıklı malzemeler seçilmelidir. Sektörde her zaman kaliteli üretim yapan Fraenkische yerden ısıtma borusu en popüler ekipmanlar arasındadır.Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169