CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Rehau Kollektör Dolabı

Marka: Rehau
Rehau Kollektör Dolabı UP Tip1 Sıva Altı 610x700x110Zeminden ısıtma sisteminin iç mekanda estetik hale gelmesi için Rehau kollektör dolabı kullanılır. Yere döşenen sıcak su borularına giden su akışını kontrol eden kollektör, yerden ısıtma sisteminin kalbi olarak kabul edilir. Üzerinde su vanaları ve..
2.622,99TL
Vergiler Hariç:2.185,83TL
Marka: Rehau
Rehau Kollektör Dolabı UP Tip2 Sıva Altı 810x700x110Konut ve iş yerlerinde uygulanan yerden ısıtma sisteminde Rehau kollektör dolabı önemli parçalardan biridir. Zeminin altına döşenen su borularındaki sıcak ve soğuk su akışını kontrol eden parçaya kollektör denir. Kollektör üzerindeki vana sayısı ka..
3.143,26TL
Vergiler Hariç:2.619,38TL
Marka: Rehau
Rehau Kollektör Dolabı UP Tip3 Sıva Altı 1010x700x110Yerden ısıtma sistemlerinin estetik hale gelmesini sağlayan Rehau kollektör dolabı son derece kullanışlıdır. Sıva altı tasarımı sayesinde hem kollektörü korurken hem de iç mekan konforunu artırır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu pa..
3.793,59TL
Vergiler Hariç:3.161,32TL
Marka: Rehau
Rehau Kollektör Dolabı UP Tip4 Sıva Altı 1210x 700x110Yeni yapılan binalarda en çok tercih edilen Rehau kollektör dolabı sayesinde ısınmada enerji verimliliği yüksek tutulur. Yerden ısıtma sistemleri, yakıtı ekonomik olarak kullanım maksimum ısınma performansı sunar. Bu yönü ile yeni yapılan binalar..
4.335,53TL
Vergiler Hariç:3.612,94TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Rehau Kollektör Dolabı

Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan Rehau kollektör dolabı, iç mekanında daha düzenli görünmesini sağlar. Geleneksel ısınma sistemlerine göre yerden ısınma sisteminin pek çok avantajı vardır. Bunlar arasında sistemde su boruları, radyatör ve kalorifer peteklerinin olmaması sayesinde estetik görünüm avantajı öne çıkar. Yerden ısıtma sisteminde su borularına bağlı olan kollektör ayrı bir yerde konumlanır. Kollektörü çevreleyen dolaplar sistemin daha düzenli ve konforlu çalışmasını sağlayabilir. 

Rehau Kollektör Dolabı Nedir?

Türkiye’de sayıları giderek artan yerden ısıtma sistemli binalar kullanım konforu sağlamaktadır. Sıcaklığı odanın içine eşit biçimde yayan bu sistemlerde kollektör dolabı da kullanılır. Rehau yerden ısıtma sistemlerinin en çok tercih edilen parçalarından biri kollektör dolabıdır. Bu dolaplar, adından da anlaşıldığı üzere kollektör parçasını güvenli ve estetik biçimde muhafaza etmeyi sağlar. İç mekanda göz zevkiniz bozacak boru ve ısıtma sistemi parçaları görmenizi engelleyen dolaplar uzun ömürlüdür. Kollektörün dışarıdan zarar görmesini engelleyen dolapların imalatında farklı malzemeler kullanılır. 

Rehau Kollektör Dolabı Ne İşe Yarar?

Kollektör dolabı, galvanize çelik saç gibi farklı malzemeler kullanılarak imal edilir. Bu dolaplar yerden ısıtma sisteminin uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan çalışmasına yardımcıdır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu ürünlere Isı Enerji firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzeme sayesinde kollektör hiçbir zarar vermeden kullanılabilir. Odada yerden ısıtma sistemini kontrolünde kullanılan parçaların gözden uzak şekilde muhafaza edilmesi için gerekli bir parçadır. Son derece şık ve estetik duran bu dolaplar, yerden ısıtma sistemi olan odalarda dekoratif görünüm sunar. Rehau kollektör dolabı ahşap, plastik ve sac malzemeden isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir.

Rehau Kollektör Dolabı Nerelerde Kullanılır?

Yerden ısıtma sistemleri ülkemizde giderek yaygınlaşan bina ısıtma sistemleri arasındadır. Konut ve ticari binalarda uygulanan yerden ısıtma sistemi, odaların ideal şekilde ısınmasını sağlar. Zemine döşenen sıcak su borularından yayılan ısı, odanın içinde homojen bir şekilde dağılır. İnsan sağlığı için çok faydalı bir ısıtma yöntemi olan zeminden ısıtma sisteminde kullanılan bazı parçalar vardır. Sistemin uzun ömürlü ve enerji tasarrufu odaklı olması için kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat edilmelidir. Rehau kollektör dolabı ölçüleri, yerden ısıtma sistemindeki boru sayısına ve kollektör çeşidine göre değişiklik gösterir.

Rehau Kollektör Dolabı Çeşitleri Nelerdir?

Galvanize çelik sac malzemeden üretilen Rehau kollektörler oldukça kullanışlıdır. Sıcak suya dayanıklı olan bu parçalar uzun yıllar kullanılsa bile kolay kolay deforme olmaz. Ancak bir yerden ısıtma sisteminin verimli bir şekilde çalışması için montaj koşulları büyük önem taşır. Yerden ısıtma sisteminin boruları gibi kollektör parçasının da doğru şekilde montaj edilmesi gerekir. Her yerden ısıtma sisteminin kollektör gereksinimi farklı olabilir. Bu nedenle Rehau kollektör dolabı çeşitleri de ürünün kapasitesine göre değişebilir.

Rehau Kollektör Dolabı Özellikleri Nelerdir?

Yerde ısıtma sistemlerinin verimli ve enerji tasarrufu odaklı çalışması için sistemde kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat edilmelidir. Rehau sıva altı kollektör dolabı, daha estetik göründüğü için odalarda sık sık tercih edilir. Uzun yıllar boyunca deforme olmayan bu parçalar kollektörü dış etkenlere karşı korurken dekoratif görünüm sağlar. 

Rehau Kollektör Dolabı Fiyatları 

Isı Enerji firmamızda Rehau kollektör dolabı fiyatı bakımından bütçenize en uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmamızda uygun fiyatlı çözümler vardır. Her türlü yerden ısıtma sistemi ile uyumlu olan bu parçaların malzeme kalitesi yüksektir. Aradığınız en kaliteli Rehau kollektör dolabı için firmamıza göz atmanız yeterli olacaktır. 


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05055752522