CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Fraenkische Yerden Isıtma Straforu

Marka: Fraenkische
Fraenkische 26 Dansite Yerden Isıtma Straforu..
157,55TL
Vergiler Hariç:131,29TL
Marka: Fraenkische
Fraenkische 30 Dansite Yerden Isıtma Straforu..
163,18TL
Vergiler Hariç:135,98TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Fraenkische Yerden Isıtma Straforu

Evlerde ideal ısıtma verimliliği sağlamak için Fraenkische yerden ısıtma straforu kullanılması tavsiye edilir. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen bu straforlar ısı yalıtımı ve dayanıklılık konusunda avantajlara sahiptir. Ülkemizde giderek popülerlik kazanan yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische markalı ürünler dikkat çekiyor. Isı Enerji firmamız sayesinde ihtiyacınız olan tüm Fraenkische yerden ısıtma ekipmanlarına uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Fraenkische Yerden Isıtma Straforu Nedir?

Bir yerden ısıtma sisteminin verimli olarak çalışabilmesinde, bu sistemi oluşturan parçaların kaliteli önemlidir. Günümüzde ev ve iş yerlerinde sık sık tercih edilen zeminden ısıtmada en önemli parçalardan biri strafordur. Fraenkische sulu yerden ısıtma straforu, polistiren köpük olarak da bilinen bir yalıtım malzemesidir. Bu köpük, zemin altındaki boruların ısı kaybı yaşamaması için en üst seviyede ısı yalıtımı sağlar. Enerji tasarrufu odaklı bir yerden ısıtma sistemine sahip olabilmek için mutlaka strafor kullanılmalıdır. Fraenkische markasının ürettiği bu straforlar kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Fraenkische Yerden Isıtma Straforu Ne İşe Yarar?

Isıtma suyunun zeminde borular arasında dolaşırken ısı kaybını önlemek için strafor kullanılması gerekir. Enerji tasarrufu odaklı yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische polistiren köpük zeminde kullanıldığında ısıtma sistemini yalıtır. Böylelikle daha iyi enerji verimliliği sağlanmış olur. Ayrıca ısıtma suyunun homojen bir şekilde dağılmasını sağlamada etkilidir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen yerden ısıtma straforu arayanlar için Fraenkische markası tavsiye edilir. Sektördeki en güvenilir ve popüler markalardan olan Fraenkische Almanya’da üretim yapmaktadır. 

Fraenkische Yerden Isıtma Straforu Özellikleri

Özellikle yeni yapılan binalarda sık sık tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinin pek çok avantajı vardır. Geleneksel ısıtma sistemleri yerine öne çıkan bu ısıtma yönteminde straforun önemli olduğu unutulmamalıdır. Fraenkische yerden ısıtma straforu şu özelliklere sahiptir:

  • Borulardaki ısı kaybını minimuma indirir. 

  • Odayı eşit bir şekilde ısıtarak termal konfor sağlar. 

  • Zemin altındaki su akış sesi gibi titreşimleri emerek odalarda akustik yalıtım sağlar.

  • Zemin altıdaki boruları su ve nemden korur. 

  • Isıtma suyunu sıcak tuttuğu için enerji tasarrufu sağlar. 

  • Isının odanın içine homojen bir şekilde yayılmasına yardımcı olur. 

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen strafor köpükler yerden ısıtma sisteminin daha verimli olmasına yardımcı olur. Düşük maliyetli bir ekipman olmasına rağmen sistemin enerji tasarrufu odaklı çalışmasını sağlar. Konut, okul, hastane, cami, toplu konutlar, Türk hamamı, yüzme havuzları, seralar gibi çeşitli yerlerde kullanıma uygundur. 

Fraenkische Yerden Isıtma Straforu Kaç Dansite Olmalı?

Yerden ısıtma straforlarının dansite seviyesi montaj sırasında mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Profesyonel ustalar tarafından yapılması gereken yerden ısıtma sistemi montajında strafor seçimi önemlidir. Dansite, malzemenin yoğunluğunu ifade eden bir kelimedir. Fraenkische yüksek dansiteli strafor sıkı bir malzeme olduğundan zemindeki boruların yalıtımını arttırır. Ancak strafor seçiminde en önemli kriterler ısı yalıtım performansı ve zemin yapısıdır. Beton zemin veya ahşap zemin gibi farklılıklar straforun malzeme kalitesini seçerken dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. 

Fraenkische Strafor Köpüğü Isıya Dayanıklı Mıdır?

Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan ekipmanların yüksek kaliteli olması maliyetleri arttırabilir. Ancak bu parçalar uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanıldığında zamanla kendini amorti eder. Enerji tasarrufu odaklı yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische strafor köpüğü kullanılır. Isıya ve deformasyona dayanıklı olan bu köpükler zeminle şap arasında konumlanır. Böylelikle zemindeki sıcak su borularının ısı kaybetmemesini sağladığından daha az yakıtla maksimum ısıtma sağlar. Fraenkische yerden ısıtma straforu satın alırken Isı Enerji firmamızda uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169