CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Sipariş Gönderim Politikamız

Isı enerji market sipariş gönderim politikası, Isı enerji market malzeme teslimat

Web sitemizden satın alacağınız tüm ürünlerin kargo, ambar veya nakliye ücretleri müşterilerimize aittir. Yerden ısıtma straforu, büyük projelerdeki yerden ısıtma boruları ve ağır ürünlerde bölgeye göre ambar veya yük üstü kamyon ile taşıma tercih edilmektedir.

Bu ürünlerin haricindeki diğer tüm ufak desili ve kolili ürünleri Yurtiçi, aras ve mng kargo ile göndermekteyiz. Yurt içi kargo ile anlaşmalı kampanyamızdan faydalanarak daha uygun kargo maliyeti çıkarmaktayız. Siparişinizi verdiğiniz ürünleri web sitemiz üzerinden sizlere otomatik mail aracılığı ile kargo takip numarasını paylaşıyoruz. Bu kargo takip numarası ile web sitemiz üzerinden Kargom Nerede? bölümünden bilgi edinebilirsiniz.

Gönderimlerin dışında, isterseniz İstanbul/Zeytinburnu Isı Enerji Market firmamızın mağazasına gelerek alışveriş yapabilirsiniz. 

Türkiye'nin 81 iline yerden ısıtma malzemeleri, sirkülasyon pompası ve diğer ısıtma malzemeleri için siparişleri bilginize sunar, siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekliyoruz. Bizleri şimdiden tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamız inceleyiniz.
WhatsApp
05362769169